System Sieciowania Partnerów Biznesowych

INS4U Group Sp. z o.o.
Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
Telefon: 82 564 95 00,
Email: firma@ins4u.pl
pokaż szczegóły podmiotu
SolSoft Oprogramowanie Dedykowane S.c.
Władysława Reymonta 19/19, 50-225 Wrocław - Psie-Pole
Telefon: (71) 789 55 90,
Email: info@solsoft.pl
pokaż szczegóły podmiotu

SolSoft

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem inżynierów-specjalistów z bogatym doświadczeniem na rynku rodzimym i zagranicznym.
Dostarczamy dedykowane rozwiązania oraz usługi z zakresu IT. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego. Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowe projekty informatyczne, jak również integrujemy nasze rozwiązania z już istniejącymi. Zajmujemy się także consultingiem IT, outsourcingiem oraz nearshoringiem.

Zasięg naszej firmy ma charakter międzynarodowy. Współpracujemy z wieloma dużymi i średnimi firmami z Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Wielkiej Brytanii. O naszym sukcesie decyduje przede wszystkim doskonała znajomość nowoczesnych technologii oraz zrozumienie potrzeb biznesowych współczesnych organizacji.

Inlis - Oprogramowanie dla Przychodni
Kłodzka 27/27, 57-402 Nowa Ruda
Telefon: (74) 872 10 70, 663 223 144
Email: biuro@inlis.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem lub pytanie chętnie pomożemy. Posiadamy doświadczony zespół ludzi, który uczestniczył w projektach informatycznych kierowanych do sektora medycznego. Zapraszamy na nasz blog ekspercki gdzie można zadać pytanie na temat nadchodzących informatycznych zmian w służbie zdrowia www.informatyzacjaprzychodni24.pl.

Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie rozwiązań systemowych wspomagający zarządzanie placówkami medycznymi takimi jak gabinety lekarskie, przychodnie oraz szpitale. Świadczymy usługi w trybie 24 godzinnym przez 7 dni w tygodniu. 

Dostarczane przez nas oprogramowanie medyczne charakteryzuje się wysoką jakością, zbudowane jest w najnowszych technologiach.
Proponujemy nowoczesne i innowacyjne oprogramowanie dla przychodni EuroSoft Przychodnia.

Program EuroSoft Przychodnia pozwoli na całkowitą obsługę dużej rozproszonej placówki. Dzięki takim kluczowym elementom jak replikacja bazy danych zapewni ciągły dostęp do bazy pacjentów, umożliwi realizację świadczeń oraz dostęp do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej nawet w przypadku braku internetu. 

PROKSIMA Robert Preis
Wilczycka 30/1, 51-361 Wilczyce
Telefon: (71) 722 39 51, 533 513 513
Email: biuro@proksima.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Firma Proksima zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw, jak również oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości znanych na rynku kopiarek. Dzięki szerokiemu zakresowi usług, zaczynając od rozpoznania potrzeb, poprzez określenie rozwiązań oraz ich wdrożeniu, klienci firmy Proksima uzyskają rozwiązania pozwalające na obniżenie kosztów korzystania z nowoczesnych rozwiązań sektora IT.

S.O.S. P.M.Wesołowscy
Bartosza Głowackiego 9/9, 85-614 Bydgoszcz
Telefon: (52) 371 76 36,
Email: firma@sos-it.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Firma S.O.S. P.M. Wesołowscy istnieje na polskim rynku IT od 1995 roku. Misją naszej firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych w małych i średnich firmach oraz przedsiębiorstwach. Skupiamy się silnie na dostarczaniu najlepszych dostępnych rozwiązań IT naszym klientom.

Dostarczamy niezbędne oprogramowanie wraz ze sprzętem komputerowym, umożliwiające stworzenie sprawnego, wydajnego i bezpiecznego systemu informatycznego. Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo i rozwój firmy oraz zmniejszenie wydatków związanych z utrzymaniem środowiska informatycznego.

Sprzęt komputerowy, serwery i urządzenia sieciowe

Prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego renomowanych producentów, m.in.: 3COM, APC, Belinea, D-Link, Edimax, Epson, Fujitsu Siemens, Hewlett-Packard, Igel, Lennovo, Maxdata, OKI, Xerox i inne. W ofercie posiadamy zestawy komputerowe, monitory, urządzenia sieciowe, serwery, macierze, terminale graficzne.

Oprogramowanie

Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania do zarządzania salonamu fryzjerskim i kosmetycznymi Merlin i Success
Na naszą ofertę składa się również oprogramowanie biurowe, systemy operacyjne i sieciowe, systemy do archiwizacji danych, systemy do ochrony antywirusowej, systemy zdalnego dostępu i inne.

ADD SOFT Marek Baziński
Kozacka 3/3, 87-100 Toruń
Telefon: (56) 623 47 11, 502 295 259
Email: biuro@addsoft.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Działamy od 1995 roku i w tym okresie wdrożyliśmy w różnej skali systemy informatyczne w prawie 300 firmach, traktując jednak każdą z tych firm indywidualnie. Jako wieloletni srebrny partner Comarch-u nasze rozwiązania oparliśmy o pakiety oprogramowania firmy Comarch: OPTIMA, CDN XL, ALTUM.

Oferujemy:
- Dobór konfiguracji systemu informatycznego tak aby odpowiadał dokładnie potrzebom klienta 
- Usługi specjalistyczne: analizy danych, migracje danych, dodatkowe funkcjonalności, dedykowane oprogramowanie i inne
- Precyzyjne wdrożenia, które pozwalają z sukcesem uruchomić pracę systemu
- Nadzór eksploatacyjny, w tym pomoc dla użytkowników
- Dbałość o rozwój systemu tak, aby rósł razem z firmą. 

Warto nas wybrać, jesteśmy bowiem otwarci na szybko zmieniające się otoczenie biznesowe klienta. Zapraszamy do współpracy.

MPL Design Lorkowski Marcin
kpt.Jana Drzewieckiego 15/67, 87-100 Toruń
Telefon: 608 683 344,
Email: kontakt@mpldesign.pl
pokaż szczegóły podmiotu
Cool Projekt
Kąkolowa 7/45, 85-811 Bydgoszcz
Telefon: 602 601 575,
Email: poczta@cpro.pl
pokaż szczegóły podmiotu
SOFTORO Programy dla firm
Polna 65/65, 87-100 Toruń
Telefon: 531 646 654,
Email: biuro@softoro.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Kompleksowe usługi informatyczne dla Ciebie i Twojej firmy! 

Wdrażamy i serwisujemy systemy sprzedażowe z linii Insert nexo i GT, Symfonia, Asseco WAPRO, systemy gastronomiczne Adith Technologies i Softech. 

Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia fiskalne oraz urządzenia peryferyjne


Tworzymy profesjonalne strony www z indywidualną szatą graficzną dopasowaną pod indywidualne preferencje klienta - wyróżnij się spośród innych własnym nietypowym designem! 

Urządzenia fiskalne: 
-kasy fiskalne
-drukarki fiskalne 
-urządzenia fiskalne z kopią elektroniczną

Osprzęt:
-komputery, monitory i urządzenia peryferyjne
-serwery dedykowane 
-terminale POS
-czytniki kodów kreskowych 
-wagi kalkulacyjne

InsertGT, Symfonia, Asseco WAPRO: 
-system sprzedaży 
-system finansowo-księgowy
-system kadrowo-płacowy 
-sklepy internetowe oparte o osCommerce 

Softech, ADITH Technologies: 
-systemy gastronomiczne dla restauracji, pizzerii, pubów itp. 
-systemy hotelarskie 
-systemy sklepowe

ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie
Wiślana 10b/5, 85-773 Bydgoszcz
Telefon: (52) 360 71 61, 609 193 517
Email: biuro@isbm.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Jesteśmy firmą, której misją jest pomagać innym w prowadzeniu biznesu. Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną, dostawą i serwisem urządzeń komputerowych (komputery, monitory, projektory, drukarki itp). Instalujemy i świadczymy usługi serwisowe instalacji niskoprądowych (komputerowych, alarmowych i telewizji dozorowej/kontroli dostępu, nagłośnienia) oraz sieci elektrycznych.
Wykonujemy również okresowe (roczne i 5-letnie) przeglądy budowlane obiektów. Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi referencjami.