System Sieciowania Partnerów Biznesowych

Manufaktura Zieleni
Górczewska 181/302k, 01-459 Warszawa
Telefon: 500 543 101,
Email: przydatek.p@wp.pl
pokaż szczegóły podmiotu
BARTNIK Techniczne Wyposażenie Rolnictwa
Mostowa 4, 09-440 Staroźreby
Telefon: (24) 261 70 22, 506 121 707
Email: sklep@bartniktwr.pl
pokaż szczegóły podmiotu
Nasza firma pod nazwą "Bartnik" Techniczne Wyposażenie Rolnictwa funkcjonuje od 2 listopada 2004 roku. Powstała zaś 1 stycznia 1999 roku i od tego czasu staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów – głównie z województwa mazowieckiego. 

Sprzedajemy maszyny rolnicze takie jak ciągniki, przyczepy, opryskiwacze polowe czy teżagregaty uprawowe. W naszej ofercie znalazły się sprzęty pochodzące od renomowanych producentów – rozsiewacze Amazone czy też pługi Lemken. Oferujemy ponadto części do maszyn rolniczych oraz akcesoria, takie jak nawigacja polowa, a także zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych sprzętów. Prowadzimy działalność usługową dotyczącą ich modernizacji w zakresie drobnych napraw do pełnej odnowy. 

W firmie możecie Państwo również otrzymać fachową pomoc dotyczącą zakupu urządzeń, jego technicznego wyposażenia oraz zastosowania. 
Dnia 1 stycznia 2005 roku otworzyliśmy w swoim zakładzie stację diagnostyki opryskiwaczy, w której wykonujemy ich obowiązkowe badania oraz przygotowujemy je do atestacji. 

Jesteśmy przedstawicielem na Polskę firmy S-S Engineering BV, dealerem takich firm jak: Lemken, Bury, Agrotop, Steyr. 

Zatrudniamy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują wysoki poziom obsługi klienta, fachowe doradztwo i miłą atmosferę.
 
MAROLEX Sp. z o.o.
Reymonta 2, 05-092 Dziekanów Leśny
Telefon: (22) 751 30 16,
Email: biuro@marolex.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji opryskiwaczy ogrodniczych, domowych i spryskiwaczy ręcznych. 

W naszej ofercie posiadamy urządzenia ręczne, ciśnieniowe i plecakowe o pojemnościach od 0.5l do 20 litrów, jak również gamę dodatkowego wyposażenia, ułatwiającego pracę. 

Sukces naszych produktów zawdzięczamy niewątpliwie zastosowanym przy ich produkcji technologiom i ostremu reżimowi przy kilkupoziomowej kontroli jakości. 

Udzielamy 5-letniej gwarancji na wszystkie zbiorniki ciśnieniowe, wykonane ze specjalnych przewidzianych do tych celów, wytrzymałych i odpornych tworzyw kopolimerowych. 

Nasze opryskiwacze przeznaczone są do wykonywania zabiegów środkami ochrony roślin i płynnymi nawozami, a jego odporność na chemię gwarantuje wysoką żywotność. Wszystkie opryskiwacze posiadają długą lancę teleskopową wyposażoną w system zapobiegający dostawaniu się do niej zanieczyszczeń. 

Dzięki między innymi takim innowacjom są one uznawane za najbardziej niezawodne urządzenia tego typu na rynku. Warto tu wspomnieć, iż wszystkie opryskiwacze oraz ich podzespoły przechodzą wielostopniową kontrolę jakości w procesie produkcji. 

Części zamienne i szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego jest obecnie dostępny w setkach punktów sprzedaży. Wierzymy, iż opryskiwacze Marolex spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników oraz będą służyć Państwu przez wiele lat.

Dom w Ogrodzie S.c.
Modlińska 339, 03-149 Warszawa - Białołęka
Telefon: (22) 614 76 21,
Email: biuro@wogrodzie.pl
pokaż szczegóły podmiotu
Sklep ogrodniczy - sprzedaż roślin iglastych, liściatych, roślin domowych i całego asortymentu ogrodniczego. 
 • dodatkowo w ofercie choinki w doniczkach i cięte
 • sklep otwarty jest 7 dni w tygodniu!!!
 • zapraszamy na nasze konto na Facebooku

Nasze usługi:
 • Projektowanie
ogrodów przydomowych, działek rekreacyjnych, zieleni osiedlowej oraz przy budynkach firm, zieleni we wnętrzach oraz na tarasach
 • Pielęgnacja roślin
renowacja trawników, kształtowanie żywopłotów, nawożenie, fachowe zabezpieczanie przed zimą, przesadzanie roślin, przycinanie krzewów i drzew
 • Sadzenie
wykonujemy sadzenie roślin każdego rodzaju i wielkości w ogrodach, na tarasach, balkonach, na Państwa życzenie rośliny zakupione w naszym sklepie mogą być posadzone na miejscu w doniczkach
 • Nawadnianie
 • Trawniki
zakładamy trawniki z rolki, w ramach tej usługi wykonujemy wszelkie prace przygotowujące podłoże tak aby Państwa trawnik był zawsze zielony i gęsty

Firma Dom w Ogrodzie istnieje od 1999 roku. Powstała z przekształcenia dwóch gospodarstw ogrodniczych w firmę zajmującą się sprzedażą detaliczną i hurtową roślin ogrodowych i domowych oraz świadczącą usługi ogrodnicze. Bogate doświadczenie wyniesione z produkcji ogrodniczej pozwoliło na oferowanie roślin najwyższej jakości i w bardzo szerokim wyborze.
Na powierzchni 7000 M2 prezentujemy szeroki wachlarz gatunków i odmian iglaków, bylin, krzewów i drzew liściastych oraz kwiatów domowych.
Wszystkie rośliny oferowane w naszym sklepie pochodzą z renomowanych szkółek polskich i zagranicznych. Mają one zapewnione optymalne warunki do wzrostu.
W swojej ofercie posiadamy także bogaty asortyment artykułów do oczek wodnych, narzędzi ogrodniczych i wiele innych niezbędnych artykułów do urządzenia ogrodu. Zapraszamy do zakupów w naszym centrum lub w naszym sklepie internetowym.
Niewątpliwą zaletą naszego sklepu jest dobry dojazd, a przede wszystkim sprawna komunikacja wewnętrzna, ułatwiająca załadunek ciężkich towarów.
Dysponujemy również własnym transportem. Chętnie służymy wszelka pomocą w wyborze i załadunku roślin.
Firma nasza świadczy także usługi ogrodnicze związane z projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów.
 
EFEKTOWNY OGRÓD
Żuków 87k, 96-500 Sochaczew
Telefon: 501 585 606, 512 111 402
Email: efektownyogrod@wp.pl
pokaż szczegóły podmiotu
 • zakładanie trawników
 • strzyżenie oraz pielęgnacja  trawników
 • cięcie roślin i żywopłotów
 • zwalczanie chwastów, pielenie, ochrona roślin
 • nawożenie roślin
 • prace porządkowe
 • przygotowanie ogrodu do sezonu wegetacyjnego
 • zabezpieczenie roślin przed zimą
 • wycinka i pielęgnacja drzew w systemie alpinistycznym
 • mała architektura ogrodowa
 • odśnieżanie  w sezonie zimowym
GRANIX S.c.
Podleśna 38/49, 01-673 Warszawa - Bielany
Telefon: 606 923 120, (22) 663 18 11
Email: granix@home.pl
pokaż szczegóły podmiotu

GRANIX S.c. - świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej pielęgnacji roślin (głównie doniczkowych), przede wszystkim we wnętrzach biurowych, obiektach usługowych oraz ogrodach zimowych. 
Zapewniamy również konsultacje oraz nadzór nad obiektami, w których utrzymaniem roślin zajmują się osoby bez przygotowania zawodowego.

Pielęgnacja roślin

W ramach usługi wykonywane są następujące zabiegi:

 • regularne nawadnianie
 • formowanie (usuwanie suchych pędów i kształtowanie roślin)
 • przesadzanie 
 • rozmnażanie (na życzenie)
 • nawożenie
 • zwalczanie insektów i chorób roślin

  Aranżację wnętrz

  Odpowiednia aranżacja wnętrza zapewnia: 
  - Prawidłowy dobór roślin dla określonych warunków bytowania (naświetlenie, temperatura).
  - Pożądany efekt wizualny, tworzący przyjemne, zadbane wnętrze. Styl dzisiejszej architektury pozwala na zdecydowanie szerszy dobór roślinności, ze względu na duże przeszklone powierzchnie zapewniające odpowiedni dostęp światła
  - Niezmienność wyglądu wnętrza przez długi okres czasu.
  - Rozwój aglomeracji miejskich i zwiększenie tempa życia stwarza coraz większą potrzebę obcowania z naturalnym otoczeniem w miejscu pracy. Odpowiednio dobrane i ukształtowane rośliny tworzą przyjazny mikroklimat i pozwalają na dłuższe zachowanie świeżości umysłu w pracy. Firmy coraz częściej wprowadzają bujną roślinność do miejsc spotkań businessowych.

  Konsultacje i nadzór

  Ze względu na dużą liczbę obiektów biurowych, w których znajdują się już rośliny doglądane przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy i przygotowania w zakresie szeroko rozumianej ich pielęgnacji, występują często problemy z chorobami i szkodnikami roślin.W tego rodzaju przypadkach zapewniam profesjonalną pomoc w formie okresowych konsultacji lub też okresowego bądź stałego nadzoru nad obiektem na uzgodnionych zasadach.
Kalivera.pl
Dobrzyńska 35, 09-400 Płock
Telefon: (24) 262 32 98, 500 222 473
Email: biuro@kalivera.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Kalivera.pl to firma, która specjalizuje się w technice nawadniania ogrodów. Prace wykonujemy na terenie całego kraju.

W ofercie posiadamy automatyczne systemy nawadniania. Działają one na zasadzie zraszaczy wynurzanych. Koszenie trawy odbywa się bezpiecznie, ponieważ zraszacze w stanie spoczynku nie są zauważalne. Krzewy ozdobne i drzewa podlewane są za pomocą węża kroplującego. System jest programowany w pełni przez użytkownika, który może ustawić czas podlewania poszczególnych sekcji oraz godzinę włączenia. Oddzielny zespół kroplowników podleje kwiaty na balkonie i tarasie. 

Nasz system nawadniający jest atrakcyjny finansowo. Montujemy go w jeden dzień. 

Korzystamy z produktów firm: Elgo, Rain Bird, Nelson, Gardena.
 

MET-SPOS R.Saks, A.Posiadała Sp.j.
Stalowa/Żelków-Kolonia 16, 08-110 Siedlce
Telefon: (25) 643 59 29, 600 832 712
Email: sekretariat@met-spos.pl
pokaż szczegóły podmiotu

 Jesteśmy firmą prywatną ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego, działającą na rynku od 1982 r. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Żelków-Kolonia koło Siedlec. Specjalizujemy się w produkcji szerokiego asortymentu taczek tłoczonych i spawanych, narzędzi ręcznychpieców oraz dystrybucji betoniarek, kół,zestawów kołowych, a także krat pomostowych, stopni schodów i systemów ogrodzeniowych. 

Naszym największym atutem jest jakość produktów oraz rozbudowana oferta asortymentowa. Projektując i wytwarzając narzędzia, największy nacisk kładziemy na ich jakość, funkcjonalność i wytrzymałość. Wiemy też, że każdy z naszych Klientów ma swoje indywidualne upodobania i potrzeby. Aby wyjść temu na przeciw, podzieliliśmy nasze narzędzia na gamy. Różnią się one zastosowaniem, technologią wykonania oraz użytymi materiałami do ich produkcji. Ostatecznie nasza oferta pozwala na niemal kompleksowe zaopatrzenie sklepu ogrodniczo-budowlanego. 

Równolegle do linii produkcyjnej, zajmujemy się importem ogumienia, kół oraz zestawów kołowych. Przekrój naszej oferty jest bardzo zróżnicowany. Można znaleźć w niej elementy jezdne wszelkiego typu taczek, wózków, maszyn i urządzeń. Swoje zastosowanie znajdują też w wielu indywidualnie realizowanych projektach, przez co z naszej oferty skorzystało już wiele firm produkcyjnych. 

Piece i kuchnie na paliwa stałe są popularnymi urządzeniami grzewczymi. Początkowymi etapami naszej produkcji były proste piecyki węglowe, służące do ogrzewania pomieszczeń gospodarczych. Linia ta była na tyle rozwojowa, że zdecydowaliśmy wzbogacić ją o urządzenia przeznaczone do ogrzewania mieszkań. W 2008 roku mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu nowe modele pieców kominkowych i kuchni. Na dzień dzisiejszy, technika grzewcza stała się jedną z naszych istotniejszych dziedzin. Co sezon ofertę wzbogacamy o nowe pozycje! 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie specjalistycznych metod produkcji oraz indywidualnych szkoleń pracowników. Do dyspozycji i realizacji wszelkich projektów posiadamy specjalistyczne maszyny i urządzenia. Wyróżnić tu można wykrawarkę rewolwerową Finn Power C5, robot spawalniczy Kawasaki, prasy hydrauliczne i mimośrodowe o maks. nacisku do 630 ton, zautomatyzowane malarnie natryskowe do farb wodnych, rozpuszczalnych i proszkowych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na precyzyjne cięcie, tłoczenie, obróbkę i zabezpieczanie antykorozyjne stali. Świadczymy też usługi podwykonawcze oraz realizujemy indywidualne zlecenia w tym zakresie

Ogrody SABRA Elżbieta Ciężkowska
Pawia 6/29, 05-500 Piaseczno
Telefon: 603 585 592,
Email: biuro@sabra.net.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu "ogrodów marzeń". Kreujemy przestrzeń przyjazną i bezpieczną dla użytkowników. Naszą specjalizacją jest projektowanie izakładanie ogrodów przydomowych, zieleni we wnętrzach i zieleni osiedlowej. Zajmujemy się także renowacją i przerabianiem ogrodów. 

Oferujemy:

 • dobór gatunków roślin do warunków świetlnych i glebowych
 • oświetlenie ogrodu
 • oczka wodne, kaskady, strumyki
 • elementy małej architektury (altany, pergole, tarasy, grille, mostki)
 • place zabaw dla dzieci
 • system automatycznego nawadniania


Prowadzimy serwis ogrodu stały lub okresowy. Wykonujemy dekoracje okolicznościowe. 

RIM KOWALCZYK Sp.j.
aleja Krakowska 30, 05-090 Janki
Telefon: (22) 720 06 84, (22) 720 73 78
Email: biuro@rimkowalczyk.pl
pokaż szczegóły podmiotu

RIM KOWALCZYK Sp.j. jest firmą, której początki sięgają pierwszej połowy XX wieku. W obecnej siedzibie w Jankach koło Warszawy firma znajduje się od 1978 roku.

Na początku naszej działalności zaopatrywaliśmy kwiaciarnie oraz sklepy ogrodnicze. Od kilkunastu lat naszymi głównymi odbiorcami są sieci handlowe. Wieloletnia współpraca z producentami oraz doświadczenie w sprzedaży na terenie całej Polski pozwalają nam oferować produkty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Dzięki posiadaniu dużej powierzchni magazynowej oferowane produkty są zawsze dostępne, a posiadanie własnych samochodów ciężarowych (w tym przystosowanych do przewozu w warunkach zimowych) umożliwia szybką dostawę do sklepów. Każdego roku wprowadzamy nowe, interesujące artykuły, starając się zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Prowadzimy działalność zarówno detaliczną jak i hurtową. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo poszukiwane przez siebie produkty. Chętnie odpowiemy na Państwa ewentualne pytania.

Poprzednia 1 2 Następna