System Sieciowania Partnerów Biznesowych

INS4U Group Sp. z o.o.
Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
Telefon: 82 564 95 00,
Email: firma@ins4u.pl
pokaż szczegóły podmiotu
Zakład Budownictwa Ogólnego MAR-BUD Marciniak S.c.
Popiełuszki 2/2, 62-510 Konin
Telefon: (63) 245 11 00,
Email: sekretariat@mar-bud.konin.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Zakład Budownictwa Ogólnego MAR-BUD Marciniak S.c. znajduje się w Koninie. Jesteśmy generalnym wykonawcą robót budowlanych

Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, przemysłowego, ogólnego. Wynajmujemy maszyny budowlane i pomieszczenia. 

Przedsiębiorstwo Solgrud Sp. z o.o.
Olchowa 4/4, 86-300 Grudziądz
Telefon: (56) 464 42 00,
Email: biuro@solgrud.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Przedsiębiorstwo SOLGRUD jest generalnym wykonawcą wielkokubaturowych obiektów budowlanych, wykonawcą konstrukcji żelbetowych, producentem stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej oraz developerem.

W trakcie prowadzonej działalności wybudowaliśmy dziesiątki obiektów, w tym: hal sportowych i przemysłowych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, budynków biurowych oraz konstrukcji żelbetowych.

 

 

 

Istniejemy na rynku od 1992 roku. W ramach działalności całej grupy zatrudniamy 400 pracowników,

Rodzaje wykonywanych robót:

 • realizujemy obiekty w Generalnym Wykonawstwie
 • roboty żelbetowe
 • roboty budowlane
 • roboty instalacyjne
 • produkcja i montaż stolarki aluminiowej
 • wydobywanie i produkcja kruszyw

 

Rodzaje wykonywanych obiektów:

 • mieszkaniowe
 • przemysłowe
 • usługowo-biurowe
 • sportowe
 • inżynieryjne
Techbud
Parowy 1/1, 86-031 Osielsko
Telefon: (52) 342 31 98,
Email: techbud@onet.pl
pokaż szczegóły podmiotu

TECHBUD jest firmą, której działalność oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie wykonywania wszelkich prac, takich jak: budowa kanalizacji teletechnicznych, sieci światłowodowych oraz nowoczesnej kanalizacji światłowodowej opartej o rury i światłowody w technologi mikro kanalizacji, wciąganie, spawanie oraz pomiary kabli światłowodowych, budowa magistrali sieci telewizji kablowych, budowa linii energetycznych nn i sn, modernizacja istniejących sieci  telekomunikacyjnych i energetycznych, przeciski pod drogami i przeszkodami, przewierty sterowane (przewierty horyzontalne), szerokopasmowe sieci światłowodowe, wykonywanie robót instalacyjno montażowych, usługi koparko ładowarką oraz HDS. Firma wykonuje także projekty budowlane w branży telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej. 

Techbud wykonuje prace na terenie całego kraju, jednak większość prac na terenie województw: Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego, Śląskiego, Dolnośląskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Mazowieckiego. Firma realizuje duże inwestycje teletechniczne oraz elektroenergetyczne.

Techbud buduje swój kapitał na własnych środkach,priorytetowym zadaniem jest stworzenie korporacji, a w przyszłości spółki akcyjnej, w planach jest obsługa sieci i remonty bieżąch operatorów telekomunikacyjnych.

Od momentu rozpoczęcia działalności Techbud stara się w jak najszerszym zakresie spełniać oczekiwania klientów i reagować na potrzeby rynku. Firmę wyróżnia wysoka jakość świadczonych usług, szybkość i jakość, którą gwarantuje wykwalifikowana i doświadczona kadra, specjalistyczny sprzęt oraz wzorowa organizacja pracy. 

Baza Sp. z o.o.
Żwirki i Wigury 53/53, 87-100 Toruń
Telefon: 509 703 743, (56) 655 74 44
Email: info@prtbaza.pl
pokaż szczegóły podmiotu

BAZA Sp. z o.o. realizuje prace związane ze sferą budownictwa:
-wykonawstwo konstrukcji żelbetowych pod maszty
-montaż masztów i wież kratowych
-prefabrykacja i montaż indywidualnych konstrukcji stalowych dla stacji bazowych
-realizacja zagospodarowania terenów wokół stacji bazowych wraz z ogrodzeniem
-montaż systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości typu SOLL
-budowa i aranżacja pomieszczeń pod urządzenia sterujące
-prace ogólnobudowlane towarzyszące budowom stacji bazowych
-wykonawstwo systemów odgromowych i uziemiających
- adaptacje istniejących obiektów budowlanych
- projekty instalacji elektrycznych, 

Ciechocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Bema 23a/23a, 87-720 Ciechocinek
Telefon: (54) 283 35 77,
Email: ctbs@wl.home.pl
pokaż szczegóły podmiotu
Usługi Budowlane Wes-Bud Plus S.c. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek
Nowodworze 54b, 33-112 Tarnowiec
Telefon: (14) 679 40 01, 601 532 689 Us
Email: wesbudbiuro@gmail.com
pokaż szczegóły podmiotu

Nasza Firma jest przedsiębiorstwem działającym i rozwijającym się z powodzeniem na rynku budowlanym od 1997 roku. Specjalizuje się wykonywaniu dróg, placów, zatok parkingowych i chodników dla pieszych z zastosowaniem betonów lanych na mokro. Zdecydowanym wyróżnikiem firmy jest wykorzystanie nowatorskich na polskim rynku technologii amerykańskich.

WES-BUD zatrudnia osoby będące wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie pozwalające na utrzymanie wysokich reżimów technologicznych, zapewniając tym samym wysoką jakość robót. Kwalifikacje naszych pracowników oraz solidna baza sprzętowa i transportowa, jak również zastosowanie najlepszych materiałów cały czas budują Nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani na lokalnym rynku, obejmującym południową część Polski i posiadamy stabilną pozycję. Przez dziesięć lat zdążyliśmy wypracować sobie bardzo dobrą opinię, o czym świadczy fakt, że wykonane na początku powstania Firmy parkingi, place, drogi czy chodniki nie mają do dzisiaj żadnych reklamacji. O sile i konkurencyjności Naszej Firmy stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, mechanizacja robót budowlanych oraz dbałość o warunki pracy załogi. Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji inwestycji kierujemy się nadrzędnym celem uczciwej konkurencji wykorzystując wiedzę i profesjonalizm zdobyty wciągu wieloletniej działalności firmy. Gwarantujemy terminową realizację i wysoka jakość usług oraz konkurencyjne ceny.
 

ANKO Usługi Budowlano-Transportowe Stanisław Onak, Barbara Stanaszek Sp.j.
Tuchowska 25a, 33-100 Tarnów
Telefon: (14) 626 87 16,
Email: anka@anko.tarnow.pl
pokaż szczegóły podmiotu
Domy z Bali PROEKO Sp. z o.o. Sp.komandytowa
Moniuszki 25, 34-220 Maków Podhalański
Telefon: (12) 257 10 95, 600 435 869
Email: biuro@proeko.com
pokaż szczegóły podmiotu

Naszą dewizą jest satysfakcja klienta. Niezmiernie cieszy nas zadowolenie naszych klientów, zwłaszcza, gdy spełnimy wszystkie wymagania i oddamy dom ekologiczny, solidny, energooszczędny a co najważniejsze zdrowy i zapewniający komfort mieszkania i wypoczynku.

Firma Domy z bali ProEko prowadzi stabilną działalność na rynku projektowania i budownictwa mieszkaniowego.

Budujemy domy z bali okrągłych w różnych średnicach. Klient może zamówić sobie typowy dom drewniany z katalogu lub strony internetowej i przesłać nam link do projektu. Nasi architekci stworzą też projekt domu lub chaty na podstawie pomysłów inwestora lub własnych i zaprojektują dom zgodnie z wymaganiami klienta.

ProEko to doświadczenie i nowoczesne technologie.

ProEko swoją technologię i pierwsze doświadczenia w budownictwie drewnianym typu skandynawskiego zawdzięcza kooperacji z firmami z Łotwy i Ukrainy, a wybudowane domy sprawdziły się w surowym, górskim klimacie.

Odpowiedni poziom fachowy i zaangażowanie naszych pracowników oraz naturalnie najwyższa jakość i dopasowanie produktów, pozwala osiągnąć perfekcyjną jakość wykonania. Ułatwia to fakt, że firma Proeko w znacznym stopniu opiera się o więzy rodzinne.

ProEko to kompleksowa budowa w najniższych cenach.

Domy i chaty z bali okrągłych to ekologiczny, zdrowy i oszczędny dom dla każdego. Posiadamy najlepsze sprawdzone technologie, tradycje i wieloletnie doświadczenie. Nasze domy i chaty produkowane są z bali okrągłych o średnicy od 160 do 280 mm. Zapewniamy kompleksową budowę domu dając klientowi pełną wygodę i wsparcie od momentu rozrysowania projektu do zakończenia budowy. 
 

KPB CRACOVIA Sp. z o.o.
Piastowska 44c, 30-070 Kraków - Krowodrza
Telefon: (12) 639 19 70,
Email: biuro@kpbcracovia.pl
pokaż szczegóły podmiotu

Oferujemy realizację w generalnym wykonawstwie obiektów:
 

 • budownictwa mieszkaniowego
 • budownictwa przemysłowego
 • budownictwa użyteczności publicznej

  Kompetentna i sprawdzona kadra inżynierska, posiadająca stosowne uprawnienia to pewność dobrej i fachowej organizacji złożonego procesu budowlanego, będącej podstawą terminowego i rzetelnego wykonania każdej inwestycji. Posiadana przez naszych pracowników wiedza oraz stosowne kwalifikacje, to zapewnienie pełnego profesjonalizmu na każdym etapie realizacyjnym. To także umiejętność wychwytywania i wykorzystywania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych jak i możliwości doboru materiałów, których zastosowanie w znacznym stopniu może wpłynąć zarówno na jakość jak i obniżenie kosztów inwestycji.